سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۲ : مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه و انتشار اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت مرحله تکمیل ظرفیت دکتری ۹۲ از فردا، ۱۵ آبان ماه خبر داد.

نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۲

حسین توکلی اظهار داشت: داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری ۹۲ ثبت نام و انتخاب رشته کرده اند می توانند از فردا، ۱۵ آبان ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از نتیجه انتخاب رشته خود مطلع شوند.
وی توضیح داد: داوطلبانی که پس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۲ در یک یا چند کدرشته امتحانی (حداکثر ۵ کدرشته امتحانی) در رشته امتحانی ذیربط در ردیف معرفی شدگان برای شرکت در مصاحبه قرار می گیرند ضرورت دارد با توجه به برنامه زمانی مشخص شده مربوط به هرکدرشته محل با به همراه داشتن مدارک لازم برای شرکت در مصاحبه و دیگر مراحل پذیرش به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه کنند.
توکلی تاکید کرد: مراجعه نکردن معرفی شدگان برای شرکت در مراحل مصاحبه آزمون دکتری به منزله انصراف قطعی از پذیرش در کدرشته محل یا کدرشته محل های انتخابی تلقی خواهد شد.

ظرفیت تکمیل ظرفیت دکتری ۹۲

براساس آمارهای اولیه سازمان سنجش، تعداد ۲۰ هزار و ۱۸۴ نفر در تکمیل ظرفیت دکتری ۹۲ ، ثبت نام و انتخاب رشته کرده اند و ظرفیت های اختصاص یافته برای پذیرش دانشجو در این مرحله حدود یکهزار و ۶۰۰ نفر است.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

نکات موفقیت در مصاحبه دکتری سوالات مصاحبه دکتری راهنمای مصاحبه آزمون دکتری ناگفته های مصاحبه دکتری