سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون دکتری ۹۴  : رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره دکتری « Ph.D » (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۳ روز یکشنبه ۲۶ مردادماه از طریق ‌سایت سازمان سنجش اعلام می شود.

دکتر ابراهیم خدایی گفت: داوطلبانی که در آزمون ورودی دوره دکتری « Ph.D » (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۳ پس از انتشار کارنامه اولیه نسبت به درج اولویت‌های انتخابی در فرم انتخاب رشته خود مندرج در سایت اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام کرده و بر اساس نتایج گزینش اولیه در یک یا چند کدرشته‌محل از اولویت‌های انتخابی برای مصاحبه معرفی و در مصاحبه شرکت کردند، می توانند نتایج آزمون خود را در سایت مشاهده کنند.

وی افزود: اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون در روز یکشنبه ۲۶ مرداد از طریق ‌سایت اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org اعلام می شود.

خدایی خاطرنشان کرد: داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری قرار می‌گیرند، می توانند با توجه به مندرجات اطلاعیه‌ سازمان با مراجعه به وب سایت اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط و کسب اطلاع از برنامه زمانی ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام مربوط به هر کدرشته محل، در زمان مقرر برای ثبت‌نام و سایر مراحل پذیرش به نشانی مشخص شده در سایت موسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه کنند.

به گزارش مهر، تعداد ۲۴۰ هزار و ۳۹۱ نفر در آزمون ورودی دوره دکتری « Ph.D » (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۳ ثبت نام کردند. آزمون در روز ۱۶ اسفندماه ۹۲ برگزار شد.

از تعداد داوطلبان ثبت نام کننده، تعداد ۱۹۴ هزار و ۲۹۶ نفر در جلسه آزمون حاضر بودند. پس از برگزاری آزمون نتیجه اولیه به صورت کارنامه تنظیم و در روز یکشنبه ۳۱ فروردین ماه ۹۳ بر روی سایت سازمان قرار گرفت.

 

جهت دریافت مشاوره تلفنی کاملا رایگان در خصوص آزمون های زبان از جمله چگونگی برگزاری ، زمان آزمون ، دوره های  آموزشی ، کلاسهای تخصصی و نیز بسته های مکاتبه ای ، کد مربوطه را به شماره ۱۰۰۰۴۲۳۱۲ پیامک کنید:

زبان انگلیسی فشرده (یکساله): کد INT129PHTF
TOEFL : کد TOEFL129PHTF
IELTS : کد IELTS129PHTF
زبـان آزمون دکتــری ســـازمان سنــجش (حضوری و مکاتبه ای) : کد ZAD129PHTF
MSRT- MCHE (حضوری و مکاتبه ای): کد MCHE129PHTF
MHLE (حضوری و مکاتبه ای): کد MHLE129PHTF
UTEPT آزمون زبان دانشگاه تهران (حضوری و مکاتبه ای): کد UTEPT129PHTF
EPT آزمون زبان دانشگاه آزاد (حضوری و مکاتبه ای) : کد EPT129PHTF

 

از تعداد حاضرین در آزمون، با توجه به ظرفیت پذیرش و سایر ویژگی های آزمون ۴۹ هزار و ۵۳۷ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند که در نهایت فهرست اسامی ۲۷ هزار و ۴۸۵ نفر برای مصاحبه معرفی شدند.

ظرفیت پذیرش ۱۲ هزار و ۱۸۸ نفر است.

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

نتابج دکتری ۹۳

زمان اعلام نتابج دکتری ۹۳ ( زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری ۹۳ ۹۴ ) مشخص شد. نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه ها – نتایج کنکور دکتری سراسری – اعلام نتایج آزمون دکتری ۹۳