ثبت نام آزمون دکترای نیمه متمرکز ۱۳۹۴ از روز یک شنبه ۱۶ آذر در شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده و در روز یکشنبه ۲۳ آذر ماه به پایان می رسد.

حسین توکلی – مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آخرین اخبار از آزمون ورودی دکترای نیمه متمرکز ۱۳۹۳ گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دکترای نیمه متمرکز ۱۳۹۴ از روز یک شنبه ۱۶ آذر در شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده و در روز یک شنبه ۲۳ آذر ماه به پایان می رسد.

وی افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز تعداد ۲۱ هزار و ۴۵۷ داوطلب نسبت به ثبت نام و تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت نام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش خطاب به داوطلبان این آزمون گفت: کلیه داوطلبانی که برای ثبت نام در این آزمون اقدام کرده اند در مهلت تعیین شده به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه و پس از دریافت دفترچه ثبت نام و مطالعه آن نسبت به ثبت نام و تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت نام اقدام نمایند، ضمنا به همه داوطلبان توصیه می شود قبل از تکمیل تقاضانامه اینترنی ثبت نام ابتدا نسبت به تکمیل فرم پیش نویس تقاضانامه ثبت نام که در صفحه ۳۸ دفترچه راهنما درج شده اقدام و پس از کنترل های لازم و اطمینان از اطلاعات اطلاعات تکمیل شده در محدوده زمانی مشخص شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و ثبت نام نمایند.

مهلت ثبت نام آزمون دکتری ۹۴

آخرین مهلت ثبت نام آزمون دکتری ۹۴ – آمار ثبت نام دکتری ۹۴ – ۹۵ – آخرین مهلت ثبت نام دکتری ۹۴ – – مهلت دکتری ۹۴ – اخبار دکتری سراسری و آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۴ – سوالات دکتری – منابع دکتری