مسئله ستاره دار کردن دانشجویان از دانشگاه رخت بسته است

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – بابل – وزیر علوم حذف ستاره دار بودن دانشجویان را از سیاست های دولت برشمرد و گفت: مسئله ستاره دار کردن دانشجویان از دانشگاه رخت بسته است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، منصور غلامی عصر دوشنبه در گفتگوی دانشجویان و نمایندگان شورای صنفی در دانشگاه نوشیروانی بابل با بیان اینکه فعالیت های صنفی دانشجویان باید در فضای آرام و داخل دانشگاه انجام شود گفت: هیچ پرونده قضایی و امنیتی در این زمینه تشکیل نشده است.

وی با تاکید بر عایت قوانین و حفظ آرامش در حوزه فعالیت های صنفی دانشجویی تصریح کرد: فعالیت های صنفی دانشجویان باید با آرامش و در چارچوب قانون انجام شود گفت: هیچ پرونده قضایی و امنیتی برای فعالیت صنفی دانشجویی در داخل دانشگاه وجود ندارد.

وزیر علوم درباره دانشجویان ستاره دار با اشاره به اینکه سیاست دولت حذف ستاره دار بودن دانشجویان است گفت: این مسئله از دانشگاه ها رخت بسته است.

وی درباره سئوالی در زمینه وضعیت دانشجویان زندانی نیز گفت: ممکن است زندانی بودن این دانشجویان مربوط به فعالیت های بیرونی آنان باشد.  

به گزارش مهر، نشست با اعضای شورا و هیات ممیزه این دانشگاه، بازدید از طرح های عمرانی و دستاوردهای پژوهشی و نشست با دانشجویان و تشکل های دانشجویی دانشگاه مازندران، نشست با شورای دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، بازدید از واحدهای پژوهشی و طرح های عمرانی این دانشگاه و بازدید از پروژه دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل از برنامه های روز اول سفر وزیر علوم به مازندران است.

وزیر علوم در روز دوم سفر خود در دانشگاه های کشاورزی و منابع طبیعی ساری و دانشگاه علم و فناوری مازندران واقع در بهشهر حاضر خواهد شد که در قالب بازدید، نشست با مسئولان دانشگاه و افتتاح چند طرح عمرانی است.

طرح های قابل بهره برداری در حوزه دانشگاه های مازندران در سفر وزیر علوم به این استان شامل طرح های دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری خواهد بود و بازدید از پارک علم و فناوری مازندران برنامه آخر سفر دو روزه وزیر علوم به این استان است.

بازدید از پارک علم و فناوری مازندران از دیگر برنامه های روز دوم سفر وزیر علوم به مازندران است.