سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  پذیرفته شدگان می‌توانند با مراجعه به سامانه دانشگاه پیام نور از نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور اعلام شدبه گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور؛ ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد از امروز (یکشنبه، ۲۴ شهریور) آغاز می‌شود و تا  چهارشنبه ۲۷ شهریور ادامه دارد.

روند ثبت نام به شرح ذیل است:
۱- ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره برای نیمسال اول ۹۸-۹۹ و بصورت غیر‌حضوری انجام می‌شود. پذیرفته شدگان  لازم است با مراجعه به سامانه به آدرس: http://reg.pnu.ac.ir از نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

۲- پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در زمان اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه (در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می‌گردد) وارد سامانه جامع خدمات آموزشی گلستان شوند.

۳- پذیرفته شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالب JPG یا JPEG و با حجم هرعکس حداکثر ۲۵۰ کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیر حضوری بارگذاری کنند.


پاسخ به سوالات دانشجویی را اینجا بخوانید
– تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه
– تصویر کارت ملی (پشت و رو)
– عکس با زمینه روشن (جهت مراجعه حضوری ۴ قطعه)
– مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)
– تصویر مدرک کارشناسی (برای مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک کاردانی نیز درج شود)

متقاضیان باید پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز، جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند.

دانشگاه پیام نور در خصوص پرداخت شهریه دانشجویان، ضمن عقد قرارداد با چندین بانک، امکان استفاده از تسهیلات وام با کارمزد یک و ۴ دهم درصد را برای کلیه دانشجویان فراهم کرده است. دانشجویان می‌توانند از بدو ثبت نام در دانشگاه از این تسهیلات برای پرداخت کل شهریه خود استفاده کنند.