سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ساعت ۲۴ امشب به پایان می‌رسد.

امشب؛ انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به پایان می‌رسدبه گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از دانشگاه آزاد؛ مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ دانشگاه آزاد، ساعت ۲۴ امروز شنبه ۱۲ مرداد به پایان می‌رسد.

متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد که در سال ۹۸ و در آزمون این مقطع که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده شرکت کرده‌اند، می‌­توانند تا ساعت ۲۴ امروز (شنبه ۱۲ مرداد) با مراجعه به سامانه https://azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد که مطابق کارنامه صادره توسط سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده ­اند می‌توانند با استفاده از کد دسترسی ۷ رقمی مندرج در کارنامه سازمان سنجش، کد ملی و تهیه کارت اعتباری انتخاب رشته از سامانه فوق نسبت به ثبت رشته/محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تمدید شد


هر داوطلب می‌­تواند متناسب با کد رشته امتحانی خود در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته حداکثر تا ۱۰۰ کد رشته/محل را در فرم انتخاب رشته ثبت کند. داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اول در کد رشته امتحانی دوم نیز ثبت‌نام و در آزمون شرکت کرده‌اند می­‌توانند رشته/محل‌های متناسب با کد رشته امتحانی دوم خود را براساس اولویت موردنظر در میان ۱۰۰ رشته/ محل انتخابی درج کنند.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد همزمان با شروع ثبت نام از طریق سامانه https://azmoon.org قابل دریافت خواهد بود. به داوطلبان اکیداً توصیه می‌­شود قبل از تهیه کارت اعتباری انتخاب رشته نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنما اقدام کنند.

آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۱۳۹۸ دانشگاه آزاد