سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – دانشگاه علم و فرهنگ وابسته به جهاد دانشگاهی از اخذ مجوز پنج رشته تحصیلی جدید در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خبر داد.

دانشگاه علم و فرهنگ

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از  ایسنا، سه رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد با عناوین «مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک»، «کارآفرینی گرایش گردشگری»، «مهندسی عمران گرایش مدیریت ساخت» و دو رشته «مدیریت مالی» و «میکروبیولوژی» در مقطع کارشناسی دانشگاه علم و فرهنگ دایر شد.

سه رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد با عناوین «مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیکی» با کدرشته ۲۲۸۸۶، «کارآفرینی گرایش گردشگری» با کدرشته ۱۵۸۵۲ و رشته «مهندسی عمران گرایش مدیریت ساخت» با کدرشته ۲۱۸۲۳ از سال جاری در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی مقطع کارشناسی‌ارشد قرار گرفت.

رشته مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیکی زیرمجموعه گروه مهندسی فناوری اطلاعات است و با توجه به گسترش کسب و کارهای آنلاین، از جمله رشته‌های پرتقاضا است.

همچنین دانشگاه علم و فرهنگ برای نخستین بار موفق به کسب مجوز پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی مدیریت مالی و کارشناسی میکروبیولوژی نیز شده است که از امسال در دفترچه انتخاب رشته‌های مقطع کارشناسی قرار خواهند گرفت.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از  روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، در حال حاضر ۸۷ رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه علم و فرهنگ دایر است.