سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: شرایط برای علاقه‌مندان حوزه علم و فرهنگ آماده شده و امسال چیزی حدود ۴۳ هزار ردیف استخدامی فرهنگیان خواهیم داشت.

حسین خنیفر

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از  ایسنا، دکتر حسین خنیفر در حاشیه بازدید از محل احداث دانشگاه فرهنگیان آران و بیدگل، اظهار کرد: با همکاری و پیگیری فرهنگیان آران و بیدگل، مدیر آموزش و پرورش شهرستان، فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در صدد هستیم آموزش مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان را در آران و بیدگل آغاز کنیم.

وی افزود: خطه فرهنگ‌پرور، صنعتی و توریستی آران و بیدگل برای حرکت فرهنگی و اشتغال‌زایی نیاز به حمایت و همت خیران دارد تا الگویی ملی برای اشتغال فرهنگیان در سطح کشور باشد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور، ادامه داد: فرصت خوبی برای جوانان تحصیل کرده لیسانس و بالاتر زیر ۳۰ سال که علاقه‌مند به کار معلمی هستند پیش آمده تا با ردیف استخدامی که طراحی شده است، چیزی حدود ۴۳ هزار نفر به شغل معلمی وارد خواهند شد تا به علم و فرهنگ کشور خدمت کنند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از  ایسنا؛ در جریان این بازدید مقرر شد واحد پسران دانشگاه فرهنگیان آران و بیدگل، مهرماه ۹۸ راه‌اندازی شود.