سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  رستمی گفت: یکی از این پیام ها به نسل اول انقلاب برای کنار کشیدن و واگذاری مسئولیت‌ها به نیروهای جوان است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام و المسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور در گردهمایی اساتید دانشگاه‌های استان اردبیل با اشاره محوریت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی دارای پیام های متعدد بود که یکی از این پیام ها به نسل اول انقلاب برای کنار کشیدن و واگذاری مسئولیت‌ها به نیروهای جوان است.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از پیام‌های گام دوم انقلاب اسلامی ماموریت به نسل جدید برای اداره کشور است، تصریح کرد: علیرغم تلاش‌های دشمن برای ناکارآمد نشان دادن نظام و انقلاب، بیانیه گام دوم نشان داد که کشور برای ۴۰ سال دوم انقلاب اسلامی هم برنامه‌ریزی کرده است و این هم پیامی برای دشمنان نظام و انقلاب بود.

نسل کنونی بیش از نسل های گذشته مورد هجمه دشمنان قرار دارد

حجت الاسلام و المسلمین رستمی با اشاره به اینکه نسل چهارم انقلاب اسلامی جنگ، انقلاب و خیلی از سختی‌های دیگر را ندیده است، ادامه داد: این نسل بدتر از نسل‌های گذشته مورد هجمه دشمنان قرار دارد و در این فضا فعالان آموزش عالی کشور برای تربیت نسل‌های جوان مسئولیت سنگینی دارد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور عنوان کرد: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی برای ضربه به ایران هر کاری که می‌توانستند انجام داده‌اند و تنها جنگ را تحمیل نکرده‌اند و مطمئناً تا زمانی که توان و اقتدار نظامی و دفاعی کشور قوی است، آنها دنبال گزینه جنگ نخواهند رفت.
انتهای پیام/