سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون فرهنگی وزارت علوم درباره جزئیات انتخابات دور دوم نشریات دانشجویی و اعلام زمان برگزاری آن توضیح داد.

توضیحات معاون فرهنگی وزیر علوم درباره انتخابات نشریات دانشجوییغلامرضا غفاری معاون فرهنگی وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار   حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره زمان برگزاری جلسه رسیدگی به شورای نظارت نشریات دانشجویی اظهار کرد: به دلیل آن که برخی اعضا، آزمون داشتند نتوانستیم جلسه را در هفته‌های گذشته برگزار کنیم.

وی افزود: اما در هفته جاری جلسه شورای نظارت بر نشریات تشکیل می‌شود و در آن جلسه نسبت به برگزاری انتخابات و زمان آن  تصمیم گیری می‌کنیم.

غفاری با اشاره به انصراف یکی از نمایندگان برای شرکت در انتخابات گفت: اگر نامه‌ای که یکی از کاندیداها نوشته است به معنای استعفا یا انصراف باشد، نفر بعدی جایگزین او خواهد شد.

معاون فرهنگی وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری ادامه داد: ‌در این صورت از میان دو کاندیدایی که با یکدیگر رأی مساوی داشتند طرفی که انصراف داده است از دور رقابت‌ها کنار می‌رود و رقیب او انتخاب می‌شود.

وی درباره انتخاب عضو علی البدل بیان کرد: نفر بعد از عضو اصلی که بیشترین رأی را داشته باشد به عنوان عضو علی البدل انتخاب می‌کنیم.

جزئیات اعلام زمان برگزاری انتخابات نشریات دانشجویی