سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  دانشگاه علمی و کاربردی در اطلاعیه ای زمان شروع ثبت نام پذیرش دوره کاردانی را فردا اعلام کرد.

آغاز ثبت نام دوره کاردانی دانشگاه علمی و کاربردی از فردابه گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ثبت نام پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه ۹۷ از روز دوشنبه ۹۷/۰۵/۲۲ آغاز و در روز یکشنبه ۹۷/۰۵/۲۸ پایان می‌پذیرد؛ لذا تمام داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی است، می توانند به سایت مراجعه کنند.

گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محل‌های تحصیلی این دانشگاه براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط این دانشگاه صورت می‌گیرد؛ بدیهی است برای هر یک از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام توسط دانشجو به مرکز آموزشی ضروری است.

داوطلبان باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش در این دوره و آشنایی با تمام شرایط و ضوابط پذیرش، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشورنسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

لازم به توضیح است که دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ۹۷ همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش و این دانشگاه  در دسترس خواهد بود.

ضمناً پذیرش دوره‌های کارشناسی این دانشگاه پس از پایان ثبت نام پذیرش دوره‌های کاردانی انجام خواهد شد و تاریخ دقیق آن اطلاع رسانی خواهد شد.

اعلام زمان ثبت نام کاردانی در دانشگاه علمی و کاربردی