اولین رویداد پژوهشی تحلیل «پساحقیقت» برگزار می شود

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – اولین رویداد پژوهشی تحلیل «پساحقیقت» پنج‌شنبه ۲۵ مرداد ماه در سالن فجر دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، پادکست استرینگ کست با همکاری گروه ترویج علم ساروس اولین رویداد پژوهشی تحلیل در زمینه «پساحقیقت» را برگزار می‌کنند.

در این رویداد استرینگ کست قسمتی از پادکست خود درباره موضوع پساحقیقت را به شکل زنده اجرا کرده و سپس در نشستی تخصصی به همراه کارشناسان حوزه های مختلف به بررسی آینده این موضوع در جهان می‌پردازند.

این رویداد با هدف صحبت درباره پیشینه پساحقیقت، اخبار جعلی و وضعیت آن در دوران مختلف تاریخ، زیرساخت ذهنی و روانشناختی انسان است که با نگاهی علمی مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

در توضیح درباره این رویداد آمده است: پساحقیقت فرصتی برای صحبت درباره شرایط جدید دنیای ما است. شرایطی که در آن هر نظری جدا از منطق، علم و حتی شواهد موجود می‌تواند حقیقت باشد و هر گزاره ای توانایی این را دارد که نظر اجتماع را تحت تاثیر قرار داده و بر روی جامعه اثرگذار باشد.

این رویداد پنج‌شنبه ۲۵ مرداد ماه در سالن فجر دانشگاه امیرکبیر و با حضور چهره های شاخص علمی، پژوهشی کشور همچون سیاوش صفاریان پور، آرش برهمند و مسعود زمانی برگزار می‌گردد.

علاقه‌مندان می‌توانند به شکل رایگان و از طریق آدرس www.evnd.co/In۴۱W برای حضور در این رویداد ثبت‌نام کنند.

اولین رویداد پژوهشی تحلیل «پساحقیقت» به همت گروه پادکست استرینگ کست با همکاری گروه ترویج علم ساروس برگزار می شود.