سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس مرکز فن‌بازار ملی ایران از برگزاری نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی در روزهای ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه خبر داد.

تجهیزات پزشکی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، اکبر قنبرپور با اشاره به برگزاری نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی، افزود: این نشست با حضور ۴۵ شرکت دانش‌بنیان و فناور و شرکت‌های عضو پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد فناوری و جمعی از متخصصان و متولیان مراکز درمانی و بیمارستان‌های سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی یکی از دغدغه‌های اصلی مراکز درمانی و بیمارستان‌های کشور را استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور داخلی در راستای افزایش بهره‌وری و ارائه خدمات به مراجعین دانست و خاطر نشان کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور عضو پارک‌ها و مراکز رشد و همچنین صنایع نوینی در کشور در این حوزه فعال هستند که فناوری‌ها، محصولات و خدمات آنها می‌تواند به این هدف کمک کند.

قنبرپور موضوع این نشست را تجهیزات و ملزومات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی، تجهیزات و لوازم هتلینگ بیمارستانی، لوازم مصرفی پزشکی و فناوری زیستی عنوان کرد و ادامه داد: این نشست در روزهای ۲۳ و ۲۴ مرداد در دو بخش در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گفته رئیس مرکز فن بازار ملی ایران، بخش اول این نشست به ارائه محصولات و دستاوردهای شرکت‌های منتخب در قالب نمایشگاه به مدیران اختصاص دارد و در بخش دوم آن نیز جلسات مذاکره اختصاصی (B2B) بین عرضه‌کنندگان و خریداران این محصولات برگزار می‌شود.