سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  نیلی احمدآبادی گفت: دانشجویانی که به فرصت های مطالعاتی اعزام می شوند بتوانند از ارز دولتی استفاده کنند

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران در نشست خبری که صبح امروز در حوزه ریاست این دانشگاه برگزار شد، گفت:دانشگاه تهران به عنوان نماد آموزش عالی در کشور و جهان به خوبی نمایان است و تاکنون دستاوردهای زیادی را در خود جای داده است.

وی ادامه داد: امروزه فناوری اطلاعات موضوع خبرنگاری را حساس تر کردهاست و دامنه خبر بسیار گسترده است اما باید دانست که خبری ارزشمند است که صحیح و دقیق باشد.

رئیس دانشگاه تهران افزود: انتشار دستاوردهای دانشگاه تهران وظیفه ما است و باز خورد آن توسط خبرنگاران برای ما مهم است.

نیلی گفت: ما متاسفانه در انتشار همه دستاوردهای دانشگاه ضعف زیادی داریم و این دستاوردهای بزرگ ما دستاورد های علمی و اجتماعی است.

رئیس دانشگاه تهران بیان کرد:دستاوردهای دانشجویان دکتری و فوق لیسانس ما قابل مقایسه با گذشته نیست، مسیر تحول و توسعه در دنیا از طریق دستاوردها و پژوهش های تحصیلات تکمیلی می گذرد و وظیفه ما این است که دستاوردهای را به شماها منعکس کنیم.

به کارگیری دانشجویان خبرنگار در دانشگاه تهران

نیلی افزود: دانشگاه تهران به دنبال به کارگیری دانشجوی خبرنگار است که امیدواریم با اجرایی شدن این طرح اخبار صحیح و درست در اختیار شما قرار گیرد.

رئیس دانشگاه تهران بیان کرد: یکی دیگر از برنامه های مهم این دانشگاه توسعه وب سایت دانشگاه است که امیدواریم این کار در آینده نزدیک رخ دهد.

نیلی در ادامه مشکلات ارزی را مهم خواند و گفت: در حال حاضر ما از دولت درخواست کرده ایم، دانشجویانی که به فرصت های مطالعاتی اعزام می شوند بتوانند از ارز دولتی استفاده کنند چرا که اگر این کار انجام نشود به مشکل بزرگی برمی خوریم.

وی افزود: این درخواست ۱۳ دانشگاه برتر کشور است و آماده هستیم تا درخواست ها را تقدیم دولت کنیم.

در حال تکمیل/