سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، اعلام کرد: این دانشگاه برای چهارمین سال متوالی، میزبان منطقه‌ای مرحله کشوری بخش کتبی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت می‌شود.

قرانو عترت

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر حمیدرضا گیلاسی ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: این مسابقات در هشت منطقه تهران، شهید بهشتی، گلستان، مشهد، تبریز، کرمانشاه، شیراز و کاشان به صورت سراسری برگزار می شود. 

وی، با اشاره به اینکه تعداد کل شرکت کنندگان منطقه مرکزی ۱۵۰ نفر است، افزود: از این تعداد، ۵۴ نفر از دانشگاه علوم پزشکی کاشان (۲۸ کارمند، ۱۵ استاد و ۱۱ دانشجو)، ۱۷نفر از اصفهان، ۲۲ نفر از یزد، ۲۱ نفر از شهر کرد و ۲۰ نفر از قم در این رقابت قرآنی شرکت دارند.

دکتر گیلاسی تصریح کرد: مسابقات روز دوشنبه ۲۲ مرداد ماه همزمان با سراسر کشور راس ساعت ۱۱ در دانشکده پزشکی با حضور کارشناسان دانشگاه های شرکت کننده و یوسف افراشی نماینده وزارت بهداشت به عنوان ناظر آغاز می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از وبدا، بخش کتبی مرحله کشوری در رشته های احادیث اهل بیت، پرسمان قرآنی، سبک زندگی اسلامی، احکام، حفظ موضوعی قرآن کریم، سیره معصومین، آشنایی با صحیفه سجادیه، ترجمه و تفسیر و آشنایی با نهج البلاغه برگزار می شود.