سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > طی حکم رئیس سازمان غذا و دارو، مدیر کل دارو و مواد تحت کنترل و معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان تغییر کردند.

به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد عبده زاده صبح امروز با تکیه زدن بر مسند مدیریت کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو به جمع مدیران سازمان غذا و دارو پیوست.

با بازنشستگی محمد حسین حریری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان غذا و دارو، غلامرضا اصغری طی حکمی ضمن تجلیل از ۳۸ سال خدمت بی شایبه و صادقانه محمد حسین حریری، اکبر برندگی مدیر کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان غذا و دارو ارتقا داد.

همچنین محمد عبده زاده نیز با توجه به سوابق قبلی در حوزه مدیریت دارویی سازمان غذا و دارو و تجربیات وی در زمان تحریم، از سوی رئیس سازمان غذا و دارو به عنوان مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو منصوب شد.

جلسه تکریم و معارفه معاون سابق و جدید توسعه مدیریت و منابع سازمان و مدیر کل دارو و مواد تحت کنترل، عصر امروز با حضور رییس و مدیران سازمان غذا و دارو برگزار شد.