سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیرکل امور اداری آموزش و پرورش از آغاز فرآیند بررسی مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی خبر داد.

جزئیات برنامه‌ریزی برای پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورشیارمحمد حسین بر مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص روند رسیدگی به وضعیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار کرد: بررسی مدارک پذیرفته شدگان از امروز آغاز شده و این فرآیند حدودا  تا نیمه شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: بررسی مدارک پذیرفته شدگان، ضوابط پذیرش و کسب حد نصاب لازم طی در دستور کار قرار دارد و چنانچه افرادی شرایط لازم را کسب نکرده باشند از چرخه پذیرش جدا می‌شوند.

حسین‌بر بیان کرد: از جمله مهمترین مواردی که در فرآیند بررسی مدارک مورد توجه قرار می‌دهیم، بومی بودن پذیرفته شده، شرایط سنی، وضعیت نظام وظیفه، ارتباط مدرک تحصیلی با سمت پذیرفته شده و کسب نمره لازم است.

ورود مهارت آموزان از مهر ۹۸ به کلاس های درس

مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه پذیرفته‌شدگان پس از بررسی مدارک و گزینش از مهرماه دوره‌های مهارت‌آموزی را آغاز می‌کنند، گفت: مهارت آموزان پس از طی دوره یکساله از سال تحصیلی جدید  وارد کلاس‌های درس خواهند شد.

وی بیان کرد: پیش از این قرار بود تا مهارت آموزان از مهر ۹۷ وارد کلاس‌های درس شوند، اما با توجه به تغییر سیاستی که داشتیم برنامه‌ها زمانی  تغییر کرد و بررسی پرونده‌ها، مصاحبه و گزینش تا نیمه شهریور ماه انجام می‌شود و پس از آن مهارت آموزان دوره‌های آموزشی خود را آغاز خواهند کرد.