سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  ثبت نام برای شرکت در سی و دومین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی از امروز آغاز و تا ۲۰ مردادماه ادامه دارد.

ثبت نام آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی آغاز شدبه گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از   حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ داوطلبانی که در موعد مقرر برای سی و دومین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند جهت اطلاع از واجد شرایط بودن برای شرکت در آزمون در روز‌های ۶ و ۷ شهریورماه به سایت مرکز سنجش پزشکی مراجعه کنند.

آزمون کتبی این دوره ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۱۵ شهریور ماه در یکی از دانشگاه‌های سطح شهر تهران برگزار می‌شود.

حوزه امتحانی هر داوطلب از سوی دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی تعیین و در هنگام توزیع کارت ورود به جلسه به اطلاع کلیه داوطلبان رسانیده می‌شود.

پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی موظفند مطابق جدول زمانبندی آزمون شفاهی که در زمان توزیع کارت تحویل داده خواهد شد به محل برگزاری آزمون مراجعه و در آزمون مربوطه نیز شرکت کنند.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، در صورت فراهم بودن امکانات، آزمون مرحله کتبی به صورت الکترونیک برگزار خواهد شد؛ بر این اساس به منظور آشنایی بیشتر داوطلبان با نحوه پاسخگویی به آزمون‌های تحت کامپیوتر این دبیرخانه آزمون آزمایشی برای تمام دستیاران در تاریخ ۲۵ مرداد ماه به صورت همزمان در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌کند.

آغاز ثبت نام دانشنامه فوق تخصصی پزشکی