ارائه مشاوره به داوطلبان مصاحبه دکتری در دانشگاه علامه

سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مرکز مشاوره دانشگاه علامه طباطبائی با هدف ارائه خدمات مشاوره ای به داوطلبان مصاحبه تخصصی در مقطع دکتری، در سال ۹۷، میز گفتگو برگزار کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، مرکز مشاوره دانشگاه علامه طباطبائی در ابتکاری جدید و با کمک کارشناسان و مشاوران این مرکز «میز گفتگو» را در محل برگزاری آزمون مصاحبه دکتری با هدف ارائه خدمات مشاوره ای به داوطلبان مصاحبه تخصصی در مقطع دکتری، برگزار کرد.

جلسه مصاحبه تخصصی از متقاضیان تحصیل در مقطع دکترای دانشگاه علامه طباطبائی در دوره‌های روزانه و پردیس خودگردان تحصیلات تکمیلی در ۹۵ رشته تحصیلی در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی این دانشگاه برگزار شد.

در این مدت بیش از ۳ هزار پذیرفته‌شده چند برابر ظرفیت مقطع دکترای دانشگاه علامه طباطبائی برای پذیرش ۴۶۵ دانشجو در رشته‌های مختلف با هم رقابت کردند.

مرکز مشاوره و بهداشت روان این دانشگاه همچون سال گذشته، برای کاهش استرس و ایجاد آرامش ذهنی داوطلبان قبل از مصاحبه، میز گفتگو و مشاوره را برپا کرد.

ایجاد «میز گفتگو» با محورهای «معرفی خود، برقراری ارتباط، مدیریت زمان و آرامش در جلسه مصاحبه» و با هدف موفقیت دانشجویان در مصاحبه دکتری برگزار شد.

در این میز گفت‌وگو، کارشناسان متخصص مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبائی حضور داشتند و تا پایان آزمون مصاحبه دوره دکتری به ۵۱۳ نفر از دانشجویان داوطلب، خدمات مشاوره ای را ارائه کردند.