سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > شاهانی از تمدید مهلت انتخاب محل مصاحبه داوطلبان متأخر‌ و زمان انجام این فرآیند خبر داد.

دکتریامیر رضا شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  درباره روند مصاحبه دکتری اظهار کرد: از ۱۹ تا ۲۵ تیر ماه روند مصاحبه برای پذیرفته‌شدگان‌ آزمون دکتری در جریان است و تاکنون بیش از ۷۵ درصد افراد مجاز شده مصاحبه خود را انجام داده‌اند.

وی ادامه داد: داوطلبان برای انجام مصاحبه باید به سامانه انتخاب مناطق مصاحبه مراجعه کنند و پس از اخذ وجه‌ محل مصاحبه آنها مشخص می‌شود که برای رفاه حال داوطلبان ۲ بار ثبت‌نام در این سامانه را تمدید کردیم.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش‌‌ دانشگاه آزاد تصریح کرد: داوطلبان متأخر‌ تا ساعت ۲۴ فردا ( ۲۴ تیر ماه ) فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه انتخاب محل مصاحبه برای انجام مصاحبه اقدام کنند.

شاهانی اظهار کرد: انجام مصاحبه برای داوطلبان متأخر‌ ۲۶ و ۲۷ تیر ماه انجام خواهد شد و توصیه می‌کنیم داوطلبان هر چه زودتر نسبت به انجام کارهای مصاحبه اقدام کنند.

وی درباره روال جدید مصاحبه دکتری گفت: امسال برای اولین بار سامانه‌ای را برای انجام مصاحبه در نظر گرفتیم که نظارت بر فرآیند را بیشتر کرده و همچنین پردازش اطلاعات با سرعت بیشتری انجام خواهد شد تا داوطلبان با کمترین‌ ضریب خطا در مقطع دکتری پذیرفته شوند.

اعلام زمان ثبت نام متاخرین مصاحبه دکتری