سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > یکی از استارت‌آپ‌ها موفق به طراحی سامانه‌ای شده است که در آن می‌توانید خودروها را با امنیت خاطر خریداری کنید.

استارت‌آپ‌ها اجازه کار به کلاهبرداران خودرو را نمی‌دهند/ در این سامانه خودرو‌هایی با کیفیت و به دور از هرگونه کلاهبرداری بخریدبه گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از  خبرنگار حوزه فناوری‌های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اختراعات روزمره جوانان نخبه در شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین طرح‌های مبتنی بر دانش است که رشد و پیشرفت کشور را رقم می‌زند.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات ساخته شده در این شرکت‌ها و همچنین طرح‌های استارت‌آپی بپردازد.

همیشه  برای خرید خودرو نگرانی‌های بسیاری وجود دارد زیرا کلاهبرداران در این حوزه زیاد شده‌اند و در بدترین حالت ممکن است دلالان خودروهای سرقتی را به ما بفروشند اما امروزه یکی از استارت‌آپ‌ها موفق به طراحی سامانه‌ای شده است که به کمک آن می‌توانید با امنیت کامل و آسایش خاطر خودروی خود را بخرید.

کارشناسان خبره خودروی شما را کارشناسی و قیمت گذاری می‌کنند

در این سامانه کارشناسان خبره در حوزه خودرو گرد هم آمدند و به شما کمک می‌کنند تا بتوانید بهترین خودرو را بخرید؛ برای بهره‌گیری از کارشناسان تنها کافیست وارد سایت شوید و درخواست بدهید؛ این کارشناسان به محل موردنظر شما می‌آیند و خودرو را از هر لحاظ بررسی و کارشناسی می‌کنند، یعنی حتی برخی از مشکلات فنی که شاید ما نتوانیم آنها را شناسایی کنیم  را کارشناسان مدنظر قرار می‌دهند و سپس خودرو را قیمت‌گذاری می‌کنند.

همچنین در کنار کارشناسان، عکاس‌های حرفه‌ای هم به کمک شما می‌آیند و از ماشین عکس برداری می‌کنند تا شما با دیدن عکس‌ها هم از سلامت بدنه و سطح خودرو با خبر شوید.

 هر یک از مالکان برای فروش خودروی خود می‌توانند در این سایت وارد شوند و آگهی خود را به صورت رایگان ثبت کنند تا مشتریان با مراجعه به آگهی آنها و مشاهده قیمت و جزئیات ماشین، اقدام به خرید آنها کنند.

۰ ratings0/5