سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > دانشگاه آزاد طی اطلاعیه زمان ثبت نام با تاخیر برای دوره دکتری تخصصی را اعلام کرد.

زمان ثبت نام با تاخیر مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اعلام شدبه گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از   حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با توجه به درخواست مکرر داوطلبان و در راستای تکریم ارباب رجوع به اطلاع تمام دعوت شدگان که موفق به ثبت انتخاب‌های خود در مناطق مصاحبه نشدند، می­ رساند انتخاب مناطق مصاحبه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۲۴ امشب (چهارشنبه ۲۰ تیر) آغاز و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۴ تیر ادامه خواهد داشت.

پذیرفته شدگان برای انتخاب محل مصاحبه باید با مراجعه به سامانه دانشگاه آزاد،  منطقه محل مصاحبه خود را انتخاب کنند به عنوان مثال اگر داوطلبی از ۴۰ رشته محل انتخابی خود در ۱۵ رشته محل برای دعوت به مصاحبه پذیرفته شده و این ۱۵ رشته محل مثلا در ۵ منطقه آمایشی دانشگاه آزاد اسلامی واقع شده اند، داوطلب مذکور باید با مراجعه به سایت در صورت تمایل با پرداخت هزینه مصاحبه در هر منطقه نسبت به انتخاب مناطق مذکور به صورت هر ۵ منطقه یا تعدادی از آن‌ها اقدام کند.

برای مصاحبه در هر کد رشته به ازای هر منطقه داوطلبان باید یک حق ثبت نام پرداخت کنند.

داوطلبان شرکت کننده دوره بدون آزمون دکتری تخصصی که در هنگام ثبت نام عکس، تصویر صفحه اول شناسنامه و تصویر کارت ملی را در سایت آپلود کرده اند، فقط تصویر مدرک فارغ التحصیلی (موقت یا دائم) و کارنامه فارغ التحصیلی خود را در زمان انتخاب مناطق مصاحبه آپلود کنند.

همچنین داوطلبانی که در دوره با آزمون شرکت کرده اند باید عکس، تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی را در هنگام انتخاب مناطق مصاحبه در سایت بارگزاری کنند.

این زمان دیگر به هیچ وجه قابل تمدید نیست و لازم است داوطلبان در بازه مذکور نسبت به انتخاب مناطق مصاحبه خود اقدام کنند.

تعیین زمان ثبت نام با تاخیر آزمون دکتری دانشگاه آزاد