سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: مجلس دهم شورای اسلامی پیگیر اجرای سامانه شفافیت توسط دولت در کشور است.

علی ابراهیمی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، علی ابراهیمی در نشست با رئیس، معاون و روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام‌نور استان مرکزی افزود: دنیا در حال پیشرفت است و همه امور باید به صورت شفاف در اختیار مردم قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی پیگیر اجرای سامانه شفافیت در کشور است، افزود: باید شرایط به گونه‌ای ترتیب داده شود که دانشگاه‌های کشور خاصه برخی مراکز آموزش عالی مادر کشور به دانشگاه‌های برند دنیا تبدیل شوند.

ابراهیمی با اشاره به حمایت‌های همه‌جانبه مجلس از دانشگاه پیام‌نور در عرصه‌های مختلف عنوان کرد: دانشگاه پیام‌نور به عنوان بزرگترین دانشگاه در استان مورد توجه مسئولان بویژه نمایندگان مجلس است و هر نوع حمایتی که این دانشگاه برای رشد و پیشرفت خود در راستای ارتقاء علمی و پژوهشی استان نیاز داشته باشد مجمع نمایندگان آمادگی خود را جهت حمایت و پیگیری مسائل اعلام می‌کند.

دانشجویان بین‌المللی جذب پیام‌نور استان مرکزی می‌شوند

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، در این جلسه رییس دانشگاه پیام نور استان مرکزی بیان کرد: دانشگاه پیام نور به سمت آموزش‌های آزاد و شرکت‌های نو بنیاد هدایت می‌شود که با توجه به پتانسیل‌های خوب در حوزه‌های علمی، اداری و ساختاری دانشگاه توقع ‌می‌رود حمایت‌های نمایندگان و دولت نیز در بخش‌های تولید علم و بروز رسانی داشته‌ها و درآمدزایی در دانشگاه افزایش یابد.

علی اکبر ملکی راد گفت: به دلیل کیفیت آموزش‌های ارائه شده، ارزان بودن شهریه دانشگاه و نبود نیاز برای حضور مستمر در کلاس‌ها، این دانشگاه در بین اقشار مختلف مردم از مقبولیت و استقبال خوبی برخوردار است که امید است با افزایش کمی و کیفی رشته‌ها و خدمات آموزشی متنوع بتوانیم خدمات بهینه‌ای به جامعه هدف ارائه دهیم.

وی علاوه بر افزایش رشته‌های میان‌رشته‌ای، جذب دانشجویان بین‌الملل در استان مرکزی را یکی از برنامه‌های پیش‌روی این دانشگاه عنوان کرد که بزودی مرکز دارای پتانسیل و کیفیت مناسب به عنوان مجری طرح معرفی می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا در این جلسه سیما عباسی معاون دانشگاه پیام نور استان مرکزی گزارشی از فعالیت ها و دستاوردهای دانشگاه استان ارائه کرد.

۰ ratings0/5