سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > بطحایی گفت: برای نیرو‌های جدید آموزش و پرورش ضوابط مربوط به سنجش سلامت روان به طور سختگیرانه‌ای دنبال خواهد شد.

سنجش سلامت روان برای نیرو‌های جدید آموزش و پرورش سخت گیرانه‌تر دنبال می‌شودسید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره تمهیدات انجام شده این وزارتخانه برای گزینش و ارزیابی معلمان اظهار کرد: طرح سنجش صلاحیت حرفه‌ای در حال اجراست و اکنون این طرح به طور آزمایشی در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: طرح سنجش صلاحیت حرفه‌ای در سطح مدیران مدارس و بعد از آن برای تمام معلمان در نظر گرفته می شود و ادامه خواهد داشت.

وزیر آموزش و پرورش درباره سنجش سلامت روان معلمان بیان کرد: سلامت روان یکی از بخش های سنجش صلاحیت حرفه ای است که با اجرایی شدن طرح، این مورد هم به طور جدی برای همه معلمان مورد توجه قرار می‌گیرد.

بطحایی تصریح کرد: با توجه به اهمیت سلامت روان در حرفه معلمی، این موضوع در جذب نیروهای جدید بسیار جدی تر و با قوانین سخت گیرانه تری دنبال خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که برای جذب نیروهای جدید آموزش و پرورش با توجه به آزمون آتی چه برنامه ای در حوزه سلامت روان در نظر گرفته شده است، گفت: در تلاش هستیم تا این موضوع برای نیروهای جدید با نظارت بیشتری مورد توجه قرار گیرد.

اجرای سخت‌گیرانه سنجش صلاحیت حرفه ای برای معلمان

۰ ratings0/5