سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > بطحایی گفت: برای نیرو‌های جدید آموزش و پرورش ضوابط مربوط به سنجش سلامت روان به طور سختگیرانه‌ای دنبال خواهد شد.

///سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره تمهیدات انجام شده این وزراتخانه برای گزینش و ارزیابی  معلمان اظهار کرد: اکنون در حال اجرای طرح سنجش صلاحیت حرفه‌ای هستیم البته اکنون این طرح به طور آزمایشی در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: طرح سنجش صلاحیت حرفه‌ای اکنون در سطح مدیران مدارس و بعد از آن برای تمامی معلمان در نظر گرفته خواهد شد و این روند ادامه خواهد داشت.

وزیر آموزش و پرورش درباره سنجش سلامت روان معلمان بیان کرد: سلامت روان معلمان یکی از بخش های سنجش صلاحیت حرفه ای است که با اجرایی شدن طرح  این مورد هم به طور جدی برای همه معلمان مورد توجه قرار می گیرد.

بطحایی تصریح کرد: با توجه به اهمیت سلامت روان در حرفه معلمی در جذب نیروهای جدید این موضوع به طور بسیار جدی تر و با قوانین سخت گیرانه تری دنبال خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که برای جذب نیروهای جدید آموزش و پرورش با توجه به آزمون آتی چه برنامه ای در حوزه سلامت روان در نظر گرفته شده است، گفت:  در تلاش هستیم تا این موضوع برای نیروهای جدید با نظارت بیشتری مورد توجه قرار گیرد.

اجرای سخت گیرانه سنجش صلاحیت حرفه ای برای معلمان

 

 

 

۰ ratings0/5