سایت آزمون دکتری (PhdAzmoon.Net) نتایج آزمون دکتری ۹۳ :رییس سازمان دانشجویان وزارت علوم از انجام مصاحبه‌ های متقاضیان بورس دکتری داخل و اعلام نتایج آن در فروردین ماه خبر داد.

دکتر مجتبی صدیقی با بیان اینکه تعداد دانشجویان متقاضی بورس دکتری داخل که در سال ۹۲ تشکیل پرونده دادند، حدود ۳۰۰ نفر بود، گفت: مصاحبه‌های این دانشجویان انجام شده و نتایج آن در فروردین 93 اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه مدتی به دلیل بررسی حجم زیاد درخواست‌ها و احتمال تغییرات سامانه “سمپاد” بسته شده بود، اظهار کرد: برخی از دانشجویان متقاضی بورس داخل مسیرشان به این دلیل طولانی شد که این سایت از 25 اسفند 92 مجددا باز شد و تمامی دانشجویان دکتری داخل که مدارکشان را کامل کرده‌اند، می‌توانند مجددا مدارک خود را روی این سایت قرار دهند.

صدیقی افزود: سایت سمپاد تا اردیبهشت ماه سال جاری که فراخوان بعدی آغاز می‌شود، باز خواهد بود.

وی با بیان اینکه برای همه اعلام نیازهایی که دانشجویان از دانشگاه‌ها برای بورس دکتری داخل می‌گیرند، صورتجلسه گروه تخصصی را نیز نیاز داریم، تصریح کرد: از این به بعد گروه تخصصی نیز باید اعلام نیاز دانشجو را تایید کند، بنابراین مسیری که بر اساس آن تنها دو سه نفر در سمت‌های بالای دانشگاه تصمیم بگیرند، دیگر عوض شده و گروه‌ها و اساتید باید در انتخاب دانشجو نقش داشته باشند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

زمان اعلام نتایج دکتری ۹۳

زمان اعلام نتایج دکتری ۹۳ سراسری سازمان سنجش و نیز زمان اعلام نتایج بورس دکتری داخل در سایت آزمون دکتری . ناگفته های مصاحبه دکتری دانشگاه ها و دانلود سوالات دکتری ۹۳ سراسری .
نتابج آزمون دکتری ۹۳ سراسری و انتخاب رشته دکتری دانشگاه ها در سایت آزمون دکتری. زمان مصاحبه بورس دکتری ۹۳ – ۹۴ .