سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون دکتری ۹۲رئیس دانشگاه علامه طباطبایی از تعیین وضعیت بیش از ۱۰۰ دانشجوی دکتری پردیس به شبانه در این دانشگاه خبر داد.
سال گذشته تعدادی از دانشجویان دکتری دانشگاه علامه در دوره شبانه پذیرش شدند و قرار شد محل تحصیل آنها در پردیس نیمه حضوری این دانشگاه باشد که بعد از ثبت نام اعلام شد که این دانشجویان به عنوان دانشجوی پردیسی پذیرفته شده اند و باید مانند این دانشجویان شهریه بدهند و به آنها وام دانشجویی نیز تعلق نمی گرفت. اعتراض این دانشجویان نیز به جای نرسید.

آمار دکتری شبانه دانشگاه علامه طباطبایی

دکتر حسین سلیمی دراین رابطه گفت: سال گذشته دانشگاه علامه بیش از ۱۰۰ دانشجو دکتری پذیرش کرده بود که در دفترچه کنکور این دانشجویان به عنوان دانشجوی دکتری شبانه مطرح شده بودند و فقط محل تحصیل آنها قرار بود که پردیس دانشگاه علامه طباطبایی باشد.

وام دانشجویان دکتری

وی ادامه داد: اما بعد اعلام شده بود که این دانشجویان پردیس دانشگاه علامه طباطبایی هستند و باید مانند دانشجویان پردیسی شهریه پرداخت کنند و وام هم به آنها تعلق نمی گرفت.
رئیس دانشگاه علامه افزود: ما وضعیت این دانشجویان را به وضعیتی که در دفترچه دکتری عنوان شده بود برگرداندیم و اعلام شد که این دانشجویان شبانه دکتری هستند و اکنون شهریه دانشجوی شبانه دکتری را پرداخت می کنند و وام دانشجویی نیز به آنها تعلق می گیرد.
وی افزود: در حال حاضر تعدادی از این انشجویان درخواست وام دانشجویی داشتند که با بیشتر این وام ها موافقت شده است.

 

در خصوص دانشگاه علامه بیشتر بدانید:

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون