سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه‌ای آخرین فرصت ویرایش و انتخاب رشته دکتری ۹۷ دانشگاه آزاد را اعلام کرد.

آخرین فرصت ویرایش و انتخاب رشته دکتری ۹۷ دانشگاه آزادبه گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه ای آخرین فرصت ویرایش و انتخاب رشته دکتری ۹۷  را اعلام کرد.

در اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:

با توجه به درخواست های مکرر داوطلبان مبنی بر فرصت مجدد برای انتخاب رشته دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی، به اطلاع می رساند انتخاب رشته و همچنین ویرایش رشته / محل ها از ساعت ۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۱ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۴۰ رشته / محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.

داوطلبان با مراجعه با سامانه مرکز سنجش و پذیرش و با وارد کردن کد ملی و داوطلبان اتباع غیرایرانی با وارد کردن کد رهگیری به عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته ( در پایین کارنامه سازمان سنجش درج شده است ) به عنوان رمز عبور می توانند وارد سامانه شده و نسبت به انتخاب رشته یا ویرایش در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.

استثنائا در این نوبت تمام داوطلبانی هم که قبلا اقدام به ویرایش کرده اند، می توانند در صورت تمایل مجدداً انتخاب رشته خود را ویرایش کنند، ویرایش اولویت های انتخابی داوطلبان فقط یک نوبت امکان پذیر است و هیچگونه درخواستی مبنی بر ویرایش مجدد امکان پذیر نیست؛ مهلت مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

فرصت مجدد برای انتخاب رشته دکتری ۹۷