سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > جشنواره داروسازی کشور در محورهای مختلف مانند یوتکنولوژی دارویی، داروسازی بالینی، شیمی دارویی برگزار می‌شود.

دومین جشنواره رسمی داروسازی کشور برگزار می‌شودبه گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  دومین جشنواره رسمی داروسازی کشور تحت عنوان زیست دارو‌ برگار می‌شود.

متقاضیان‌ برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را در حوزه‌های مختلف بیوتکنولوژی‌ دارویی، داروسازی بالینی، شیمی‌ دارویی، سم شناسی دارویی، نانو فناوری‌ پزشکی و دارویی، داروسازی هسته‌ای و غیر‌ه به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

شرکت در این جشنواره امتیازات متفاوتی از جمله‌ دریافت حداکثر‌ امتیاز بازآموزی‌، گواهینامه‌ عالی بین‌المللی مورد تأیید سوئیس‌، گواهینامه بین‌المللی ارسال مقاله، تندیس ملی آثار برتر، دریافت جدیدترین‌ پژوهش‌های انجام شده در دنیا و آشنایی و استفاده از جدیدترین‌ متد آموزش دارویی را به دنبال دارد.

همچنین در این جشنواره‌ کارگاه‌های تخصصی سلول درمانی، طراحی دارو، طراحی و تولید واکسن، ساخت‌ داروهای ترکیبی‌، داروشناسی‌، مصرف منطقی دارو، داروسازی و کرم ‌سازی و ماسک‌ سازی برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است هر یک از متقاضیان‌ برای شرکت‌ در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۷ به دبیرخانه‌ این جشنواره‌ ارسال کنند.

برگزاری کارگاه‌های تخصصی سلول درمانی در دومین جشنواره داروسازی

 

 

۰ ratings0/5