سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > رئیس مرکز سنجش پژوهش دانشگاه آزاد آخرین وضعیت از تمدید مهلت انتخاب رشته دکتری ۹۷ را تشریح کرد.

احتمال تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون دکتریامیرضا شاهانی رئیس مرکز سنجش پژوهش دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار   حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  

درباره تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون دکترای این دانشگاه‌ اظهار کرد:‌ آخرین مهلت برای انتخاب رشته دکتری ۳۰ اردیبهشت ماه در نظر گرفته شده است، اما احتمال تمدید مهلت این فرآیند وجود دارد.

وی ادامه داد:‌ باید وضعیت انتخاب رشته متقاضیان دکتری را  بررسی کنیم و پس از آن تمدید مهلت ثبت‌نام مشخص شود.

رئیس مرکز سنجش پژوهش دانشگاه آزاد تصریح کرد: علاوه بر تمدید مهلت ثبت‌نام امکان ویرایش انتخاب رشته محل‌ها را هم برای متقاضیان آزمون دکتری در نظر گرفته ایم که زمان آن اعلام خواهد شد.

شاهانی با اشاره به تغییرات در روند برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد گفت: امسال برخلاف سال‌های گذشته مصاحبه در ۱۰ منطقه آمایشی انجام می‌شود و دستور‌العملی مدون برای این کار در نظر گرفتیم که ممکن است با توجه به شرایط منطقه‌بندی‌ها در یک ناحیه چند استان وجود داشته باشد اما به طور کلی این مصاحبه به اجرای با کیفیت‌تر کار کمک بسزایی می‌کند.

تغییرات در روند برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد