سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > مشاور سازمان سنجش گفت: تا کنون بیش از ۱۱۶ هزار داوطلب در آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۷ ثبت نام کرده‌اند.

ثبت‌نام بیش از ۱۱۶ هزار داوطلب در آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۷/ فردا، آخرین مهلت ثبت‌نامحسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار   حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  اظهار کرد: طبق برنامه زمانی پیش بینی شده ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کاردانی و کارشناسی کلیه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که از روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه آغاز شده است، تا ساعت ۲۴ فردا ۲۹ اردیبهشت ادامه دارد.

وی عنوان کرد: تا ساعت ۱۰ صبح امروز تعداد ۱۶ هزار و ۸۵۸ داوطلب نسبت به ثبت‌نام در مقطع کاردانی و کارشناسی کلیه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کرده‌اند.

مشاور سازمان سنجش تاکید کرد: در آزمون کاردانی و کارشناسی سال ۹۷ ، ۶۹ کد رشته محل پیش‌بینی شده است که از میان آنها ۱۶ کد رشته محل با آزمون و بقیه بر اساس سوابق تحصیلی است.

توکلی یادآور شد: آزمون کاردانی و کارشناسی سال ۹۷ کلیه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، روز جمعه ۱۲ مرداد ماه در ۷۴ حوزه امتحانی و۶۰ شهرستان به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.