سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > اگر شما در دیدار دانشجویی با رهبر معظم انقلاب حاضر بودید و فرصت صحبت داشتید مهمترین نکته‌ای که بیان می‌کردید، چه بود؟.

در دیدار با رهبر معظم انقلاب چه نکته‌ای مطرح می‌کنید؟به گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اگر شما در دیدار دانشجویی با رهبر معظم انقلاب حاضر بودید و فرصت صحبت داشتید مهمترین نکته‌ای که بیان می‌کردید، چه بود؟.

هر سال در ایام ماه مبارک رمضان، جمعی از دانشجویان و اعضای تشکل‌های دانشجویی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار می‌کنند و نفراتی به نمایندگی از جمع به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود درباره‌ی مسائل مختلف کشور و جامعه‌ی دانشجویی در حضور رهبر انقلاب می‌پردازند.

با توجه به محدودیت سخنرانان دانشجویی این مراسم، شما می توانید حرف ها و دیدگاه های خود را در قالب دو پاراگراف (حداکثر ۳۰۰ کاراکتر) یا حداکثر یک دقیقه فیلم (به صورت افقی تصویربرداری شود) ارسال کنید؛ گزارشی از نظرات ارسالی دانشجویان به دفتر معظم له تقدیم خواهد شد.

برای تعدادی از دانشجویانی که نظرات خود را در سامانه نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ثبت کنند؛ به قید قرعه دعوتنامه ای جهت حضور در دیدار دانشجویان با رهبر معظم انقلاب تقدیم می شود.

گفتنی است؛ علاقمندان می توانند نظرات خود را تا روز جمعه مورخ ۴ خردادماه ۱۳۹۷ از طریق فرم ثبت نظرات ارسال کنند.

فرصتی برای حضور در دیدار با رهبر معظم انقلاب