سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون بیش از پنج هزار داوطلب در آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۷ ثبت نام کرده اند.

خبرنگار: جنیدی/ثبت‌نام بیش از پنج هزار نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 97حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی پیوسته تمام دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سال ۹۷ از روز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز و تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه به پایان می‌رسد.

توکلی عنوان کرد: تا ساعت ۸ صبح امروز تعداد۱۱  هزار و ۶۷۶ نفر از طریق سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت‌نام در آزمون کاردانی به کارشناسی اقدام کرده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۷ در ۶۵ کدرشته برگزار می‌شود که از این تعداد ۱۶ کدرشته با آزمون و ۴۹ کدرشته بر اساس سوابق تحصیلی است.

وی یادآور شد: آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه و مؤسسات آموزشی در روز جمعه ۱۲ مرداد ماه ۹۷ به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود و داوطلبان می‌توانند برگه راهنما و اطلاعیه‌های مربوط به ثبت‌نام را در سایت سنجش آموزش کشور مشاهده کنند.

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی