سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > با وجودی که ساعاتی از زمان اعلام شده آغاز انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۷ گذشته است، اما هنوز پذیرفته شدگان نمی‌توانند برای تکمیل فرم خود اقدام کنند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امروز ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۷ قرار بود نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد در سال ۹۷ اعلام شود و پیش از این هم امیر رضا شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد  در گفت و گو خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛   گفته بود ثبت نام برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند، از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۷ آغاز می شود و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۷ ادامه دارد.

بدقولی‌ دانشگاه آزاد در اعلام زمان انتخاب رشته آزمون دکتری

 با وجودی که ساعاتی از زمان اعلام شده گذشته است هنوز با مراجعه به مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد امکان مشاهده اعلام نتایج وجود ندارد.

علت مشاهده نشدن‌ نتایج‌ انتخاب رشته در ساعت تعیین شده را از مسئولان دانشگاه آزاد جویا شدیم اما علی‌ رغم پیگیری‌ها هنوز پاسخی برای این بی نظمی وجود ندارد و همچنان به دنبال یافتن پاسخی برای این موضوع هستیم‌.

آزمون دکتری امسال با شرکت ۲۳۴ هزار و ۴۵۴ داوطلب در ۵۵ شهرستان کشور برگزار شد که از این تعداد ۱۴ هزار ظرفیت پذیرش در دانشگاه‌های دولتی و حدود ۱۲ هزار ظرفیت پذیرش در دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده است که نتایج اولیه آزمون دکتری سال ۹۷ به صورت کارنامه تنظیم هفته آخر فروردین ماه ۹۷ منتشر شد و قرار بر این بود که امروز هم نتایج انتخاب رشته‌ اعلام شود.