سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > باوجودی که قرار بر این بود که نتایج آزمون دکتری امروز اعلام شود اما هنوز دسترسی به سایت وجود ندارد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امروز ۲۶ اردیبهشت ماه قرار بود تا نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد در سال ۹۷ اعلام شود و پیش از این هم امیر رضا شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد  در گفت و گو خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛   گفته بود برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند، از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۷ آغاز و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۷ ادامه دارد.

وی ادامه داد: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۴۰ رشته محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.

بدقولی‌ دانشگاه آزاد در اعلام زمان انتخاب رشته آزمون دکتری

 با وجودی که ساعاتی از زمان اعلام شده گذشته است هنوز با مراجعه به مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد امکان مشاهده اعلام نتایج وجود ندارد.

علت مشاهده نشدن‌ نتایج‌ انتخاب رشته در ساعت تعیین شده را از مسئولان دانشگاه آزاد جویا شدیم اما علی‌ رغم پیگیری‌ها هنوز پاسخی برای این بی نظمی وجود ندارد و همچنان به دنبال یافتن پاسخی برای این موضوع هستیم‌.

آزمون دکتری امسال با شرکت ۲۳۴ هزار و ۴۵۴ داوطلب در ۵۵ شهرستان کشور برگزار شد که از این تعداد ۱۴ هزار ظرفیت پذیرش در دانشگاه‌های دولتی و حدود ۱۲ هزار ظرفیت پذیرش در دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده است که نتایج اولیه آزمون دکتری سال ۹۷ به صورت کارنامه تنظیم هفته آخر فروردین ماه ۹۷ منتشر شد و قرار بر این بود که امروز هم نتایج انتخاب رشته‌ اعلام شود.