سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – فضای آموزشی دانشکده ادبیات، علوم انسانی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات در سایت اصلی این واحد تجمیع شد.

علوم تحقیقات

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر سینا فروزش رئیس دانشکده ادبیات، علوم انسانی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات ضمن بیان این مطلب گفت: پس از ادغام دو دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی و دانشکده علوم انسانی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات، فضای آموزشی این دو دانشکده نیز به منظور رفاه حال دانشجویان و بهره‌مندی هرچه بیشتر آنان از امکانات سایت اصلی واحد علوم و تحقیقات در محل این سایت تجمیع شد.

وی با بیان اینکه محل دانشکده زبان و ادبیات واحد علوم و تحقیقات پیش از ادغام با دانشکده علوم انسانی و اجتماعی در خارج از سایت اصلی و در سطح شهر قرار داشت، افزود: در حال حاضر بخش‌هایی نظیر دفاتر ریاست، معاونان و اداره‌های آموزشی، امور فرهنگی و دانشجویی، پژوهشی و کلیه کلاس‌های آموزشی به سایت اصلی واحد علوم و تحقیقات انتقال پیدا کرده است.

رئیس دانشکده ادبیات، علوم انسانی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات افزود: تا پایان فروردین ماه جاری، سایت دانشکده، لابراتوار زبان و دفتر مدیران گروه‌های آموزشی نیز انتقال داده خواهند شد، همچنین کتابخانه این دانشکده نیز تا پایان فروردین به کتابخانه و اسناد ملی دکتر حسن حبیبی واحد علوم و تحقیقات منتقل می‌شود.

دکتر فروزش با بیان اینکه انتقال دانشکده ادبیات، علوم انسانی و اجتماعی از سطح شهر به سایت اصلی واحد، فضای مناسبی را برای فعالیت‌های علمی، تحقیقاتی و پژوهشی اساتید و دانشجویان ایجاد خواهد کرد، خاطرنشان کرد: علاوه بر آن این امر می‌تواند در کاهش هزینه‌های نیروی انسانی و مالی، تسهیل امور اداری اساتید، دانشجویان و کارکنان و تسهیل در دسترسی اساتید، دانشجویان و کارکنان به مراکز علمی، آموزشی، پژوهشی، اداری و رفاهی مستقر در واحد علوم و تحقیقات نقش بسزایی داشته باشد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، وی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته در طول ماه‌های آینده، دانشکده ادبیات، علوم انسانی و اجتماعی بصورت یکپارچه از ساختمان علوم انسانی به محل بلوک آموزشی یک واحد علوم و تحقیقات انتقال خواهد یافت.

برچسب ها :