سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > نایب رئیس کمیسیون ویژه سابق مجلس گفت: اگر افزایش حقوق برای کارکنان دولت اتفاق می‌افتد برای اعضای هیئت علمی نیز باید انجام شود.

جنیدی ویژه عیدلزوم تناسب پرداخت حقوق با عملکرد اشخاص/عادل آذر نایب رئیس کمیسیون ویژه سابق مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: نظام پرداخت در ایران باید به مفهوم اجرای عدالت باشد که دانشگاه‌‌ها و مراکز آموزش عالی نیز از این موضوع مستثنی نیستند؛ اگر افزایش حقوق برای کارکنان دولت اتفاق می‌افتد برای اعضای هیئت علمی نیز باید انجام شود.

وی ادامه داد: یکی از دغدغه‌های دولتمردان و حقوق بگیران، موضوع عدالت در پرداخت حقوق است تا بدانند چگونه باید رفتار کنند که عدالت در پرداخت متصل به پاداش و عملکردهای افراد و کارمندان باشد.

آذر با اشاره به اینکه در ایجاد قوانین نباید عجولانه و احساسی برخورد کنیم،‌ افزود: اگر سازمان ذیربط در خصوص افزایش حقوق تصمیم‌ بگیرد، اثرش در صنعت و بازده کاری نهادهای مختلف از جمله دانشگاه‌ها دیده می‌شود.

وی اظهار کرد: نگاه ما به مسئله افزایش حقوق کارکنان به ویژه اعضای هیئت علمی باید جامع باشد و اگر این موضوع به وسیله مجلس به قانون تبدیل شود همه باید به آن احترام بگذارند.

آذر یادآور شد: ما بسته‌های تفریق را تحویل کمیسیون‌ها دادیم و کمیسیون گزارش تحلیلی در حوزه‌های کشاورزی،‌ صنعت و غذا از ما خواسته است و به طور کلی ۳۶ گزارش تحلیلی تحویل نمایندگان مجلس شده است.

اظهارات آذر در خصوص حقوق اعضای هیئت علمی