سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – > رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از مهلت مجدد ثبت نام ارشد پزشکی در فروردین ۹۷ خبر داد.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۷ دانشگاه آزاد و سراسری

محمد حسین پورکاظمی رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه مهلت ثبت نام  آزمون ارشد پزشکی ۹۷  به پایان رسید، از مهلت مجدد ثبت نام خبر داد و گفت: سنجش پزشکی تصمیم گرفت تا مهلت مجدد ثبت نام برای داوطلبان در فروردین ماه ۹۶ فراهم کند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی ادامه داد: بازماندگان از ثبت نام در ارشد پزشکی ۹۷ فرصت دارند، ۲۶ فروردین به مدت سه روز به سایت سنجش پزشکی مراجعه و نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک اقدام کنند.

وی به تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون ارشد پزشکی ۹۷ اشاره کرد و افزود: در مهلت ثبت نام تعیین شده بالغ بر ۶۴ هزار نفر در آزمون ارشد سال آینده ثبت نام کرده اند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی عنوان کرد: ظرفیت پذیرش آزمون ارشد پزشکی بر اساس نیاز دانشگاه‌ها اعلام می شود که این ظرفیت در دفترچه شماره ۲ در تیرماه ۹۷ بعد از ماه مبارک رمضان در سایت سنجش پزشکی منتشر خواهد شد.

پورکاظمی خاطرنشان کرد: در آزمون ارشد پزشکی ۹۷، داوطلبان در ۵۲ رشته گروه و ۸۰ رشته با هم رقابت می کنند و بر اساس  برنامه ریزی های صورت گرفته، داوطلبان می توانند در ۲ رشته گروه در آزمون شرکت کنند.

وی یادآور شد: آزمون ارشد پزشکی در ۲ نوبت صبح و عصرپنج شنبه ۱۴ و جمعه ۱۵ تیر ۹۷ برگزار خواهد شد.

ظرفیت پذیرش آزمون ارشد پزشکی

۰ ratings0/5