زمان برگزاری مصاحبه آزمون دکتری در دانشگاه‌های بزرگ کشور > مصاحبه‌ های دکترای دانشگاه امیرکبیر

پس از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۶ و انتخاب رشته داوطلبان مجاز فرصت آن رسیده تا داوطلبانی که به گفته مشاور عالی سازمان سنجش ۲٫۲۶ برابر ظرفیت به دانشگاه‌ها معرفی شده‌اند، مدارک و سوابق خود را برای بررسی و سپس مصاحبه به دانشگاه‌ها ارائه دهند.
به گزارش سایت آزمون دکتری www.PhdAzmoon.net ، بر اساس این خبر دانشگاه ‌های بزرگ شهر تهران در زمان‌های مختلف اقدام به برگزاری مصاحبه علمی خود می‌کنند.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه امیرکبیر ۹۶

دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان مادر دانشگاه‌های صنعتی کشور در جهت گسترش مرزهای علم و فناوری، ایجاد و توسعه دوره‌های تحصیلات تکمیلی و همچنین ایفاء رسالت خود مبنی بر آموزش و تربیت نیروهای متخصص و متعهد از سال ۶۵ اقدام به جذب دانشجوی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) نموده است. در این راستا این دانشگاه ضمن رعایت کلیه ضوابط و شرایط آیین‌نامه وزارت علوم و مصوبات شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از بین داوطلبان معرفی شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور دانشجوی دکتری تخصصی (Ph.D) می‌پذیرد.

آزمون دکتری دانشگاه امیرکبیر ۹۶

 پذیرش دانشجو در این دوره براساس نمره آزمون سازمان سنجش کشور، سوابق تحصیلی (آموزش و پژوهشی) و مصاحبه در رشته‌های “ریاضی و علوم کامپیوتر”، “فیزیک، شیمی کاربردی”، “مهندسی هسته‌ای”، “مهندسی برق”، “مهندسی عمران و محیط زیست”، “مهندسی صنایع”، “مهندسی شیمی”، “مهندسی مکانیک”، “مهندسی معدن”، “مهندسی متالورژی”، “مهندسی نساجی و علوم الیاف”، “مهندسی هوافضا، مهندسی دریا”، “مهندسی کامپیوتر”، “مهندسی پلیمر و رنگ”، “مهندسی نفت” در تهران و پردیس ماهشهر به صورت ورودی از نوع روزانه، نوبت دوم و پردیس بین‌المللی (خودگردان) صورت می‌پذیرد.

نتایج مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه امیرکبیر ۹۶

نتایج ثبت نام داوطلبان در دوره دکتری دانشگاه امیرکبیر پس از انجام مصاحبه تخصصی و بررسی دقیق سوابق آموزشی و پژوهشی آنها براساس نمره آزمون سازمان سنجش آموزش کشور، سوابق آموزشی(۱۰درصد)، نمره سوابق پژوهشی (۱۰درصد) و نمره مصاحبه (۳۰درصد) محاسبه و به سازمان سنجش اعلام می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا،‌ داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه امیرکبیر به نشانی http://edu.aut.ac.ir/ مراجعه کنند.

اخبار مربوط به دوره های فبل :

تاریخ مصاحبه‌ های دکترای دانشگاه امیرکبیر

در اطلاعیه این دانشکده آمده است که تاریخ مصاحبه‌ ها در بازه زمانی ۲۴ خرداد تا ۴ تیر ماه ۹۳ خواهد بود و زمان قطعی مصاحبه برای هر یک از دانشکده‌ ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه امیرکبیر

زمان تاریخ تحویل مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه امیرکبیر : داوطلبان معرفی شده به دانشگاه امیرکبیر نیز باید از ۲۰ تا ۲۴ اردیبهشت ماه برای تحویل مدارک مورد نیاز به دانشکده مربوطه بصورت حضوری مراجعه کنند که بعد از تاریخ ذکر شده مدرکی از داوطلبان تحویل گرفته نمی‌شود.

ادرس سایت دانشگاه امیرکبیر

دانشگاه صنعتی امیرکبیر
www.aut.ac.ir
Amirkabir University of Technology
آشنایی با دانشگاه، کتابخانه ها، اعضاء هیئت علمی و نیز معرفی سمینارها و تحقیقات علمی و پژوهشی – انگلِسی

نرخ‌ های متفاوت دانشگاه ها برای مصاحبه دکتری

فهرست گران ترین مصاحبه‌ ها – گران ترین نرخ مصاحبه آزمون دکترا را کدام دانشگاه می گیرد

دوستان و کاربران عضو و مهمان سایت آزمون دکتری می توانند در همین صفحه دیدگاه های خودشان را ارسال نمایند، مواردی همچون چگونگی مراجعه به دانشگاه ، مراحل مصاحبه ، مدارک مصاحبه،سوالات مصاحبه دکتری ، هزینه مصاحبه، سرویس دهی زمان مصاحبه ، اتاق و محل مصاحبه ، اساتید مصاحبه کننده، سوالات تخصصی مصاحبه دکتری و ….

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,