سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) : رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از برگزاری نوبت دوم آزمون MHLE در سال 92 خبر داد.

غلامرضا حسن زاده با اشاره به برگزاری نوبت دوم نوزدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) به علت درخواست‌های مکرر داوطلبان،‌ در مهرماه سال جاری، اظهارکرد: ثبت نام این آزمون از ساعت 18 روز دوشنبه اول مهر 92 آغاز و به محض تکمیل ظرفیت متوقف خواهد شد.
وی ادامه داد: با توجه به پایان یافتن فرصت ثبت ‌نام آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت در 12 مهرماه، داوطلبان شرکت در آزمون مذکور می‌توانند ثبت ‌نام خود را در مهلت مقرر انجام داده و مدرک زبان خود را در فرصتی که برای تکمیل مدارک ph.D در نظر گرفته و اعلام خواهد شد، ارسال کنند.

زمان آزمون MHLE

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به برگزاری آزمون MHLE در روز پنج شنبه 18 مهرماه 1392، اظهارکرد: این آزمون مشتمل بر 100 پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (شامل درک مطلب شنیداری،‌واژگان، ساختار و دستور زبان و درک مطلب نوشتاری) و دارای 100 نمره (بدون نمره‌ منفی) است.

هزینه ثبت نام آزمون MHLE

وی افزود: هزینه ثبت ‌نام در این آزمون 31 هزار و 500 تومان است که طبق دستورالعمل ارائه شده در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شتاب امکان پذیر است.

کارت آزمون MHLE

حسن زاده با اشاره به توزیع کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه‌شنبه 16 مهرماه 92 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir، گفت: کارنامه اینترنتی نوزدهمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت آزمون از ساعت 18 روز سه شنبه 23 مهرماه 92 از طریق همین سایت قابل دریافت است.
شایان ذکر است، نوبت اول آزمون MHLE سال 92 در 31 مرداد 92 با حضور 2900 داوطلب در دو حوزه آزمونی تهران و اصفهان برگزار شد.

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه  پی اچ دی آزمون