سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون مدیریت امور دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف از جزئیات ثبت نام خوابگاه برای اسکان ورودی‌های جدید این دانشگاه خبر داد.

آرانی معاون مدیریت امور دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه که متقاضی استفاده از خوابگاه هستند، گفت: با توجه به محدودیت خوابگاه و طبق قوانین اسکان به هیچ یک از دانشجویان ساکن استان تهران و توابع آن، استان البرز و دانشجویان پردیس خوابگاه تعلق نمی گیرد.
وی افزود: امسال برای اولین بار ثبت نام در خوابگاهها به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه اسکان به نشانی dorm.sharif.ir صورت می گیرد و دانشجویان متقاضی خوابگاه پس از دریافت شماره دانشجویی با ورود به این سامانه می توانند درخواست خود را ثبت کنند.
به گفته آرانی، بعد از ثبت درخواست و تایید آن از سوی کارشناسان اداره امور خوابگاهها، به دانشجو برای تکمیل فرم و مراحل بعدی اطلاع رسانی می شود.
معاون مدیریت امور دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با بیان اینکه زمان ثبت نام خوابگاه قابل تمدید نیست، اعلام کرد: دانشجویان پذیرفته شده کارشناسی در کلیه رشته ها ضروری است از ساعت ۱۴ امروز (یکم مهرماه) لغایت ساعت ۱۰ سوم مهرماه نسبت به ثبت درخواست خود برای اسکان درخوابگاه اقدام کنند.
وی یادآور شد: ودیعه خوابگاه ۵۰هزار تومان است و اسکان در خوابگاهها برای دانشجویان کارشناسی زودتر از نهم مهرماه امکان پذیر نیست.