پذیرش دانشجو در رشته دکتری حقوق زنان در اسلامسایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس کارگروه مطالعات زنان و خانواده در شورای تحول علوم انسانی اعلام کرد: دانشگاه های مختلف امسال می توانند در رشته دکتری حقوق زنان در اسلام دانشجو پذیرش کنند.

دکتری حقوق زنان در اسلام

محمد اسحاقی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تایید و تصویب رشته دکتری «حقوق زنان در اسلام» گفت: در دفترچه کنکور دکتری امسال، رشته «حقوق زنان در اسلام» قرار گرفته و دانشگاه‌های  مختلف می توانند در این رشته دانشجو پذیرش کنند.

وی ادامه داد: در گذشته به صورت محدود فقط دانشگاه تربیت مدرس یکی دو دره مجوز برگزاری این رشته را اخذ و اقدام به برگزاری آن کرد ه بود.

رئیس کارگروه مطالعات زنان و خانواده در شورای تحول علوم انسانی ادامه داد: در مجموع گرایش « زن و خانواده » در مقطع کارشناسی ارشد و گرایش « حقوق زن در اسلام » در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری راه اندازی شده و در حال اجرا است و مابقی موارد بعد از اینکه تایید و تصویب شود به اجرا در خواهد آمد.

زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۶

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، ثبت نام آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری از روز ۱۶ آذر آغاز می شود.

مهلت ثبت نام آزمون دکتری ۹۶

مهلت ثبت نام آزمون دکتری ۹۶ در ۲۱ آذرماه به پایان می رسد.

زمان برگزاری آزمون دکتری ۹۶

زمان برگزاری آزمون دکتری ۹۶ روز ۶ اسفند ماه ۱۳۹۵ است.

تعداد رشته های آزمون دکتری ۹۶

در آزمون دکتری ۹۶ داوطلبان علوم انسانی در ۶۳ کدرشته امتحانی، علوم پایه در ۴۶ کدرشته امتحانی، فنی و مهندسی در ۵۸ کدرشته امتحانی، کشاورزی و منابع طبیعی در ۳۴ کدرشته امتحانی، هنر در ۶ کدرشته امتحانی، دامپزشکی در ۲۶ کدرشته امتحانی و زبان در ۹ کدرشته امتحانی و در مجموع ۲۴۲ کدرشته امتحانی آزمون می دهند.

آزمون‌ دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ و دکتری سراسری ۹۶ تجمیع شد: زمان ثبت نام و برگزاری »