سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، تقویم آموزشی امسال این دانشگاه را اعلام کرد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از دانشگاه آزاد اسلامی ، فرهاد حسین زاده به ابلاغ تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: این تقویم برای اجرا به تمام واحدهای داشگاهی ابلاغ شده و برای وحدت رویه، واحدهای مجری باید براساس این تقویم عمل کنند.
وی درباره زمان ثبت نام، شروع کلاس ها، حذف و اضافه واحدها، پایان نیمسال تحصیلی و امتحانات اظهار کرد: ثبت نام نیمسال اول تحصیلی از ۱۶ تا ۲۵ شهریور، شروع کلاس ها، ۲۷ شهریور و زمان حذف و اضافه ۱۰ تا ۱۴ مهر است و همچنین نیمسال اول ۱۶ دی به پایان رسیده و امتحانات از ۱۸ تا ۳۰ دی برگزار می شود.
حسین زاده ادامه داد: ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم تحصیلی از دوم تا هفتم بهمن بوده و کلاس ها از ۹ بهمن آغاز می شود و حذف و اضافه واحدها از ۲۳ تا ۲۷ بهمن امکانپذیر است.
وی با بیان اینکه ۱۱ خرداد سال ۹۶ زمان پایان کلاس های نیمسال دوم است، افزود: امتحانات از ۱۷ تا ۲۹ خرداد سال ۹۶ برگزار خواهد شد.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی تصریح کرد: دانشجویان کاردانی و کارشناسی می توانند حداقل ۱۲ و حداکثر ۲۰ واحد در هر نیمسال تحصیلی اخذ کنند و برای دانشجویان ورودی جدید امکان حذف و اضافه و در صورت لزوم، امکان حذف اضطراری درس نیز وجود دارد.
سالانه حدود یک میلیون نفر در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته می شوند.
** خبرنگار: رقیه نوری
** دبیر: امید غیاثوند

۰ ratings0/5