سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی از آغاز ثبت نام خوابگاه نیمسال اول سال تحصیلی جدید این دانشگاه خبر داد.

نادر نعمت الهی معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: شرایط ثبت نام دانشجویان جدیدالورود و غیربومی را در خوابگاه‌های این دانشگاه بر اساس ثبت نام خوابگاه‌ها از روز شنبه ۲۰ شهریور ماه سال جاری آغاز و به مدت یک هفته ادامه دارد.
وی ادامه داد: پذیرش و ثبت‌ نام خوابگاه دانشگاه علامه برای دانشجویان جدیدالورود و قدیم با مراجعه به پایگاه الکترونیک این دانشگاه به نشانی atu.ac.ir امکانپذیر است.
معاون آموزشی دانشگاه علامه بیان داشت: ثبت نام از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۰ شهریورماه در ظرفیت‌های خالی ساختمانهای مشخص شده آغاز و تا روز شنبه ۲۷شهریور ماه ادامه دارد.
دانشجویان نعمت الهی تصریح کرد تمام دانشجویان ساکن در خوابگاه، در تمام مقاطع تحصیلی موظف به پرداخت الکترونیکی اجاره‌ بها هستند و در صورت عدم پرداخت اجاره بها بصورت الکترونیکی هستند و می بایست موقع ورود به خوابگاه برگه معرفی نامه خوابگاه و شهریه را واریز کرده باشند و این روش از طریق سامانه ثبت نام امکان پذیر نیست.
معاون آموزشی دانشگاه علامه ادامه داد:در صورتی که دانشجویی که بعد از زمان حذف اضافه به دلایل مرخصی تحصیلی حذف و اضافه واحدهای کمتر از ۶ برای مقاطع کارشناسی ۴ برای ارشد دو دانشجویان شاغل به تحصیل در نیم سال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵ شناخته نشوند بدون عودت مبلغ اجاره بها خوابگاه لغو می شود.
نعمت الهی یادآور شد:تمامی خوابگاه های این دانشگاه از روز پنجشنبه ۲۵ شهریور سال جاری باز است و نحوه اسکان دانشجویان کارشناسی ورودی جدید از سایت دانشگاه اعلام می شود.

۰ ratings0/5