سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه ایلام با بیان اینکه ابتکار مجموعه‌ی مدیریتی دانشگاه در انتخاب شهردار دانشگاه مثمر ثمر بوده است، فعالیت‌های اداری و پشتیبانی را در این دانشگاه تشریح کرد.

دانشگاه ایلام

«جهانبخش خورانی حیدری»، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به ابتکار رییس دانشگاه مبنی بر تعیین شهردار پردیس دانشگاه و تشکیل کمیته شهرداری از جانب معاون پشتیبانی، اظهار کرد: همکاران این کمیته اقدامات چشمگیری در خصوص زیباسازی و رفع نواقص از چهره‌ دانشگاه انجام داده‌اند.

خورانی‌حیدری فضاسازی حاشیه غربی ورودی بلوار دانشگاه، ترمیم و بازسازی بیش از ۲۵۰ متر از دیوار ضلع جنوبی دانشگاه، تسطیح و خاک‌برداری اطراف پروژه استخر دانشگاه، تسطیح و خاک‌برداری محوطه خوابگاه‌های دانشجویی، تسطیح و خاک‌ریزی اطراف آزمایشگاه مرکزی و دانشکده‌های ادبیات و علوم انسانی، علوم پایه و الهیات و معارف اسلامی، تسطیح و خاک‌برداری محوطه بین ساختمان سازمان مرکزی و دانشکده فنی و مهندسی و کاشت درخت تسطیح و دیوارچینی ضلع غربی سلف‌سرویس برادران را از جمله کارهای انجام‌ گرفته عنوان کرد.

وی تسطیح و خاک‌ریزی محوطه اطراف کتابخانه قلم‌چی، تسطیح و خاک‌ریزی پارکینگ اتوبوس‌رانی،خاک‌ریزی گلخانه و باغات دانشگاه، محوطه‌سازی(بتن کاری) اطراف ساختمان نهاد رهبری، تربیت‌بدنی و کلینیک دامپزشکی و زیباسازی و ایجاد فضای سبز در محوطه ساختمان امور دانشجویی را از جمله فعالیت‌های شهرداری دانشگاه ایلام عنوان و تصریح کرد: محوطه‌سازی و ایجاد فضای سبز در بلوار شمالی مسیر منتهی به خوابگاه‌های دانشجویی، ایجاد فضای سبز در قسمت شمالی ساختمان دانشکده‌های ادبیات و علوم انسانی، علوم پایه و الهیات و معارف اسلامی و تعمیرات و تجهیز خوابگاه شهید جمران و تغییر کاربری آن به مهمانسرا را از دیگر فعالیت‌های انجام‌ شده عنوان کرد.

خورانی‌حیدری تکمیل شبکه فاضلاب دانشگاه، انتقال خوابگاه دانش به خارج از پردیس دانشگاه، تعویض تابلوی دانشگاه، نصب درب برقی ورودی ساختمان مرکزی، رنگ‌آمیزی مسیرهای دانشگاه، محوطه‌سازی و زیرسازی محل جمع‌آوری ضایعات، ایجاد سایه بان ۴۰۰ متری در محل جمع‌آوری ضایعات و جمع‌آوری ضایعات اطراف خوابگاه‌های دانشجویی و تعمیر و تجهیز مرکز رفاهی ایلام تهران و شمال را از دیگر فعالیت‌های شهرداری دانشگاه اعلام کرد.

وی تأکید کرد: هدف مجموعه‌ی مدیریت دانشگاه فراهم آوردن امکانات لازم برای آغاز سال تحصیلی بدون دغدغه برای دانشجویان مخصوصاً ورودی‌های جدید است.

مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه تصریح کرد: در طول ۳ سال گذشته با برقراری فوق‌العاده سختی شرایط کار به عنوان اولین دانشگاه، ارتقاء شغلی و اعمال مدارک تحصیلی کارکنان رسمی و قراردادی در راه تحقق بخشی از خواسته‌های کارکنان گام‌های خوبی برداشته شده است.

حیدری‌خورانی با ارائه آماری از سال‌های ۹۳ تا ۹۵ این روند را رو به رشد ارزیابی کرد و ادامه داد: در سال ۱۳۹۳ تعداد ۱۱ نفر ارتقاء و ۲۰ نفر اعمال مدرک تحصیلی و در سال ۱۳۹۴ تعداد ۱۸ نفر ارتقاء و ۵۴ نفر اعمال مدرک تحصیلی شدند و از آغاز سال ۱۳۹۵ شاهد ارتقاء ۷ نفر و اعمال مدرک ۱۰ نفر از کارکنان بوده‌ایم.

۰ ratings0/5