سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – سازمان یونسکو طی فراخوانی از دانشمندان جوان کشور برای شرکت در مسابقه جایزه دانشمند جوان انسان و کره مسکون دعوت بعمل آورد.

آثار خارج شده از فهرست یونسکو

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، مدیریت همکاری‌های بین‌الملل و سازمان‌های تخصصی سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران شرایط شرکت دانشمندان جوان کشور برای دریافت جایزه ۵۰۰۰ دلاری سازمان یونسکو با عنوان جایزه دانشمند جوان انسان و کره مسکون را اعلام کرد.

بر اساس اعلام این سازمان، متقاضیان دریافت این جایزه باید حداکثر تا ۴۰ سال سن داشته باشند و پروژه‌های مرتبط با ذخیره‌گاه‌های زیست‌کره آنها باید حداکثر تا مدت دو سال گذشته انجام شده باشد.

بر اساس این فراخوان، داوطلبان واجد شرایط تنها تا تاریخ ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۵ می‌توانند فرم تکمیل‌شده و رزومه خود را به گروه علوم کمیسیون ملی یونسکو – ایران به نشانی الکترونیکی science@irunesco.org ارسال کنند.

محققان علاقه‌مند به شرکت در این رویداد بین‌المللی می‌توانند برای تکمیل فرم به فایل پیوست و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی  www.unesco.org/new/en/natural-sciences/environment/ecological-sciences/man-and-biosphere-programme/awards-and-prizes/mab-young-scientists-awards مراجعه کنند.