سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس سازمان عمره و عتبات دانشگاهیان از اعلام نتایج قرعه کشی کاروان های عتبات دانشجویی خبر داد.

محمد رضا فقیهی رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت:مقرر شده بود در این دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات ۱۳هزار نفر اعزام شوند، اما به دلیل استقبال زیاد، این تعداد به حدود ۱۷ هزار افزایش یافت.
وی افزود: قرعه کشی جدید مربوط به افزایش سهمیه عتبات دانشگاهیان در تاریخ ۱۵ تیر ماه، از میان ثبت نام کنندگان عتبات که در قرعه کشی مرحله اول پذیرفته نشده بودند، انجام و نفرات برگزیده اصلی و ذخیره در سایت لبیک معرفی شدند.
رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان عنوان کرد: مهلت نهایی کردن ثبت نام برای پذیرفته شدگان قرعه کشی افزایش ظرفیت، تا ۲۱ تیر ماه است و زمان تحویل مدارک به رابطان و واریز هزینه سفر حدودا یک ماه قبل از اعزام با پیامک و یا در سامانه برای هر کاروان بطور مجزا اعلام می شود.
فقیهی بیان داشت: افراد پذیرفته شده در قرعه کشی افزایش ظرفیت که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند،برای تهیه گذرنامه حداکثر تا ۲۳ تیر ماه باید فرم تعهد نامه محضری که در دفترچه راهنما موجود است را جهت اخذ مجوز خروج از کشور تکمیل و به مسئول عتبات استان خود تحویل دهند.
وی اذعان داشت: زائرین پذیرفته شده در صورت نیاز به دریافت وام می توانند پس از نهایی کردن ثبت نام به شعب بانک ملت برای دریافت وام مراجعه نمایند.
رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان یادآور شد: افزایش ظرفیت در این دوره تاثیری در وضعیت زائران ذخیره دوره اول ندارد و قرعه کشی جدید صرفا در تاریخ هایی است که تقاضای بیشتری داشته باشد ،زائرین ذخیره در تاریخ هایی که خودشان انتخاب کرده بودند و در تاریخ های نزدیک به آن اعزام می شوند.
گفتنی است اسامی پذیرفته شدگان در حال حاضر بر روی سلیت لبیک قابل مشاهده است.

۰ ratings0/5