1444816471311_images (6).jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت ثبت‌نام در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی در روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا، با بیان این که ثبت‌نام در آزمون مذکور از روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه آغاز شده افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز ۴۷ هزار و ۹۰۲ داوطلب در این آزمون ثبت نام نموده‌اند.

وی افزود: با توجه به اینکه مهلت ثبت‌نام ساعت ۲۴ چهارشنبه به پایان می‌رسد به کلیه‌ی متقاضیان توصیه می‌شود در مهلت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد ظرفیت پذیرش این آزمون نیز توضیح داد: ظرفیت پذیرش در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی ۲۷۹ هزار و ۴۱۱ نفر است که از این تعداد ۱۷۷ هزار و ۳۸۲ ظرفیت مربوط به کد رشته محل‌های ۱۱ رشته امتحانی با آزمون و ۱۰۲ هزار و ۲۹ ظرفیت مربوط به کد رشته محل‌های ۳۱ رشته امتحانی که پذیرش در آنها بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد، است.

۰ ratings0/5