1456837784169_5a187be8-6c75-4020-9ce2-815fae339b03.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  ثبت نام پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان آغاز شده تا نیمه اردیبهشت ماه ادامه دارد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، این دوره از مسابقات نیز همانند دوره قبل در سه مرحله استانی- دانشگاهی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این مسابقات از طریق دفاتر معاونت فرهنگی واحدهای جهاد دانشگاهی سراسر کشور اقدام کنند.

مرحله استانی-دانشگاهی، در نیمه دوم اردیبهشت و در ۳۸ واحد جهاد دانشگاهی دانشگاه‌های کشور(۱۱ دانشگاه از استان تهران و ۲۷ دانشگاه از استان‌های دیگر) و مرحله منطقه‌ای در مهر سال آینده برگزار می‌شود. مرحله کشوری مسابقات نیز در آذر سال ۹۵ در یکی از دانشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات مناظره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات به وب سایت مسابقات ملی مناظره دانشجویی به آدرس www.ISDC.IR مراجعه کنند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، مرحله نهایی چهارمین دوره این مسابقات پس از رقابت بیش از ۱۷۰ تیم از سراسر کشور، آذر امسال در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد که با قهرمانی تیم فراست از دانشکده فنی دانشگاه تهران همراه بود.