سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران- ایرنا- دبیرخانه بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، نتایجِ اولیه‌ بخش پژوهش را با استناد به رای هیات داوران اعلام کرد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، هیات داوران جشنواره از مجموع ۴۷ چکیده‌ رسیده به دبیرخانه، تعداد ۱۶ چکیده را انتخاب کرده که پژوهشگران باید تا ۲۵ اسفند اصل مقاله را در سایت جشنواره بارگذاری و سه نسخه آن را به دبیرخانه ارسال کنند.
داوری مرحله نهایی این بخش تا پایان فروردین انجام شده و نتایجِ قطعی جهتِ ارائه در هفته‌ پژوهش اعلام خواهد شد.
داوری این بخش توسط سعید اسدی، علی‌اکبر علیزاد و آزاده شاهمیری انجام شده است.

**اعلام جزییات انتخاب نحوه بازبینی توسط دانشجویان در جشنواره تئاتر دانشگاهی
دبیرخانه بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران اطلاعیه‌ای درباره انتخاب نحوه بازبینی توسط دانشجو صادر کرد که پیرو آن برای دومین سال پیاپی، گروه ها می توانند نحوه بازبینی (حضوری یا غیرحضوری) را انتخاب کنند.
بر اساس فراخوان منتشر شده، بازبینی مرحله اول نمایش‌های راه یافته به بخش صحنه‌ای بنا بر انتخاب کارگردانان به صورت حضوری و غیر حضوری (دیدن فیلم) صورت می گیرد و متقاضیان لازم است درخواست مکتوب خود را برای بازبینی حضوری و یا فیلم اثر (۳نسخه dvd از فیلم نمایش با فرمت mp4 و با مدت زمان ۱۵ تا ۲۰ دقیقه) از تاریخ ۵ تا ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۶ تحویل دبیرخانه دهند.
بازبینی های حضوری از تاریخ ۱۳ تا ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۶ طبق جدول برنامه ریزی شده برگزار خواهد شد.
دانشجویان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره به شماره ۶۶۱۷۶۵۲۸ تماس بگیرند.
بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی از ۱۶ تا ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ به دبیری حسین عبدالهی برگزار می شود.

۰ ratings0/5